Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Regeneracja zawieszenia gwintowanego H&R? Warto?

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
marcinekb1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2011, 15:30
Lokalizacja: Koszalin

Regeneracja zawieszenia gwintowanego H&R? Warto?

Post autor: marcinekb1 » 01 cze 2015, 22:46

Witam. Mam w A6 C5 2.7BiT Avant Quattro gwint H&R ktory kosztuje ok. 5000zl dlatego zastanawam sie nad regeneracja. Na szarpakach pokazalo mi ostantio 40% i samochodem buja. W nangast zregeneruja za 350zl sztuka, Zerkopol spece od bilsteina ktory robi amory do tego gwintu powiedzial ze cena zaczyna sie od 200zl za sztuke jesli nie jest mocno uszkodzone. Zastanawiam sie tylko czy nie musialbym wymienic sprezyc aby to znowu dzialalo jak powinno ale tu zaczynaja sie schody gdyz komplet sprezyn kosztuje u przedstawiciela h&r ok. 1500zł. Ile srednio one wytrzymuja? Jesli nie widac na nich sladow korozji ani zuzycia to mozna dalej jezdzic rozumiem? Laczny koszt naprawy wynioslby ok. 2500 ale zawieszenie zacne, auto prowadzilo sie jak bolid f1 <lol> I tu pojawia sie pytanie. Czy lepiej dolozyc pare groszy i kupic cos z nizszej polki ale nowego? A moze regeneracja samych amorow za ok. +-1000zl i bedzie miod i orzeszki? Co nie ukrywam najbardziej by mnie ucieszylo :)) Pozdrawiam

Bawół1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 278
Rejestracja: 09 lis 2013, 10:10
Imię: Radosław
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Bawół1 » 04 cze 2015, 09:32

Mam to samo zawieszenie + stabilizatory H&R i jeśli zajdzie taka potrzeba to oddam do regeneracji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga