Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ AVF 1.9 131 KM] Audi a6 c5 nie odpala

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
jurunio2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2015, 22:16
Lokalizacja: Olecko

[ AVF 1.9 131 KM] Audi a6 c5 nie odpala

Post autor: jurunio2 » 25 kwie 2015, 23:37

Witam mam audi a6 c5 , do dzisiaj było wszystko w porządku . Jednak dziś stało się coś dziwnego samochód nie chce zapalić , wyświetliły się kontrolki od ABS I taki wykrzyknik w kółku . Poprosiłem kolegę żeby mi sprawdził VAGiem co się stało , jednak VAG wyświetla brak połączenia ze sterownikiem . Wcześniej ten sam kolega sprawdzał mi tym samym komputerem i wszystko się łączyło . Chcę dodać że wszystko stało się nagle wyjechałem z garażu a już do garażu musiałem auto wpychać . Proszę o pomoc . :|
jerzy

Grzyyy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2014, 15:17
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Grzyyy » 27 kwie 2015, 16:14

sprawdz wiazke elektryczna, mozliwe ze odlaczyla ci sie jakas wtyczka lub przetarl jakis kabel od wiazki sterujacej przy kompie lub silniku :)

jurunio2
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2015, 22:16
Lokalizacja: Olecko

Post autor: jurunio2 » 27 kwie 2015, 20:48

Dzięki kolego za odpowiedż , właśnie wczoraj podczas grzebania w kablach pod kierownicą włączył się jakiś przekażnik i pompa paliwa w zbiorniku . Zgasły kontrolki abs i ten wykrzyknik , przekręciłem kluczyk i auto odpaliło . Nie wiem dokładnie który kabel nie łączy ale narazie wszystko jest OK , będę jeszcze szukać . Dziękuję kolego za odpowiedż ale i tak wiedziałeś gdzie szukać przyczyny . Pozdrawiam , temat zamykam .
jerzy

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga