Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Nie działa dolne podświetlenie wewnętrzne !!

Wnętrze
topgear
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2014, 21:45
Lokalizacja: zielona góra

Post autor: topgear » 09 kwie 2014, 17:21

kot919, dzięki wielkie za pomoc :) jestem troche lewy w tych sprawach. Właśnie jade oddać moduł do znajomego który zajmuje się zawodowo elektroniką samochodową :) postara się naprawić, a twój opis na pewno mu pomoże :) dzięki jeszcze raz :) zobaczymy co z tego będzie :)

CZIROKEZ
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2014, 23:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: CZIROKEZ » 15 lip 2014, 16:29

Panowie u mnie nie działa lewa strona nic (podłoga,drzwi) brak reakcji FIS brak zasilania na żarówkach czy szukać w module czy mikro?

Awatar użytkownika
Aeternus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 422
Rejestracja: 02 mar 2014, 22:34
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Aeternus » 12 sie 2014, 23:51

Witam

Podepnę się pod temat. U mnie podświetlenie działa dziwnie. Dokładnie to nie działa podświetlenie nóg kierowcy oraz lampki w boczku pasażera i po przekątnej taka sama sytuacja po prawej stronie z tyłu. Wszystkie żarówki sprawne, Na fisie na zapłonie lub pracującym aucie pokazuje otwarte drzwi. Bezpieczniki wszystkie ok. Czy to może być też wina modułu komfortu?
Moja Audi A6 C5 2.7 BI_TURBO :)

https://a6klub.pl/viewtopic.php?t=70027

Awatar użytkownika
PiterekQuattro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 444
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:10
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmińsko

lampki w drzwiach

Post autor: PiterekQuattro » 20 sie 2014, 12:52

Mi nie dzialaly lampki z przodu te czerwone w dzrzwiach i biale kupilem preparat KONTAKT SPRAY od zasniedzialych stykow itd psiknalem jeden zamek i drugi od srodka dosyc spora ilosc spraya na kazdy i po kilku minutach wyszedlem sprawdzic i dzialaly obie... niewiem czy komus ten sposob pomoze ale mi pomogl wiec radze sprobowac wydatek siega kolo 30zl na ten spray i robocizna oczywiscie wlasna :) pozdro
Cześć. Audi A6 19''

Kalbar
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2011, 20:06
Lokalizacja: Świdwin

Post autor: Kalbar » 04 wrz 2014, 08:28

Witam,
Mam podobny problem. Zaczęło się od tego, że ok 2 tyg temu przestały otwierać się szyby i nie działało oświetlenie wnętrza. Wymieniłem bezpiecznik nr 14 i wszystko grało. Wczoraj znów przestało to działać, więc podjechałem do garażu wymieniłem bezpiecznik nr 14. Po chwili bezpiecznik się spalił, oświetlenie nie działa, szyby się nie otwierają a do tego przestał działać centralny zamek. Nie zamknę ani od środka przy klamce ani z pilota. Włożyłem nowe bezpieczniki 6, 14, 38 ale to nie pomogło. Czy moduł komfortu mógł ulec uszkodzeniu? Czy moduł komfortu odpowiada za centralny zamek? Czy to może jakieś zwarcie? Dziś po pracy sprawdzę czy moduł komfortu nie jest zalany.
Kalbar

Awatar użytkownika
PiterekQuattro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 444
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:10
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmińsko

Post autor: PiterekQuattro » 15 wrz 2014, 20:27

Moze byc modul... Mi nie dzialaly te lampki w drzwiach z przodu spryskalem tym sprayem i swieca. Wczesniej tez bylo tak ze zamek wariowal samo sie zamykalo itd i oswietlenie migalo czesto a po spryskaniu tym sprayem wszystko jest git objawy znikly moze gdzies jakis styk robil zwarcie niewiem dokladnie ale tez elektryk mi pow ze modul do wymiany a wystarczylo psiknac w moim przypadku. Ale mi nie palilo bezpiecznikow.
Cześć. Audi A6 19''

galman
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 29 kwie 2014, 20:23
Lokalizacja: Żabów

Post autor: galman » 29 wrz 2014, 20:02

Panowie a u mnie jest tak, że wszystkie jedynymi lampkami jakie nie świecą są te pod nogami pasażerów z tyłu :( Prąd dochodzi normalnie, żarówki też są dobre :( Nie mam kompletnie pomysłu co może być nie tak :(

Awatar użytkownika
krisuumax
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 19 wrz 2014, 07:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: krisuumax » 04 paź 2014, 10:16

Mam to samo, chce się zabrać za wyciagniecie zamka i sprawdzenie tego mikroprzelacznika. Bo u mnie wariuja drzwi lewe przod i tyl (raz się zapali prawa strona,raz lewa,raz nic,zero podswietlenia sufitu,i na fis brak,a na klapie fis dziala i podswietlenie. Nigdzie nie znalazlem opisu jak wyciagnac zamek, najlepiej fotostory :) i jeszcze pytanko, znalazlem stronę internetową gdzie są takie mikroprzełącznik,ale dokładnie takiego nie znalazłem. Ktoś wie gdzie takie kupie ? Mam dwa z lusterek elek. składanych z leona i nie wiem czy to to samo. http://zapodaj.net/ad3b7af8b658c.jpg.html

Proszę o odpowiedź.

[ Dodano: 2014-10-04, 10:16 ]
W moim przypadku chyba zamek kierowcy do wymiany a w reszcie drzwi tylko mikroprzełączniki, chyba,że nie mam racji to prosze o poprawe :) Drzwi kierowcy,otwieram podswietlenie zapala sie i gasnie. Jak przy otwartych drzwiach przesune łapkę zamka do pozycji LOCK (nie SAFE - ryglowanie) to lampki w drzwiach i nóg zapalaja sie. Po zamknieciu drzwi i otwarciu juz nie swieca. Zamek czy mikrostycznik ?

Awatar użytkownika
PiterekQuattro
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 444
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:10
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warmińsko

Post autor: PiterekQuattro » 28 paź 2014, 18:53

A sprobuj tym kontakt sprejem spsikac caly zamek gdzie sie da u mnie to pomoglo naprawde smieszny sposob ale swieci juz dlugo i nic sie nie dzieje a koszt 20zl zielony spray BOLL
Cześć. Audi A6 19''

emtezet
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 75
Rejestracja: 20 lut 2014, 09:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: emtezet » 29 paź 2014, 12:07

Czasami też w zamku potrafią się na płytce zrobić zimne luty, ale jeżeli nie masz podstawowej wiedzy o korzystaniu z miernika to za wiele nie zdziałasz...

Świstakes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:04
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Świstakes » 07 gru 2014, 13:02

u mnie nie ma plusa na wyjsciu na zarówki, zadne lampki w drzwiach i pod nogami nie dzialają w zadnych drzwiach , rozumiem ze szukać +? tylko gdzie ?

Awatar użytkownika
Aeternus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 422
Rejestracja: 02 mar 2014, 22:34
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Aeternus » 07 gru 2014, 21:49

Świstakes, widzę i Kolega się przesiadł na cztery kręgi :P Sory za ot :) U mnie pomogło ponowne prze lutowanie płytki z zamków :)
Moja Audi A6 C5 2.7 BI_TURBO :)

https://a6klub.pl/viewtopic.php?t=70027

Świstakes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 25 cze 2014, 20:04
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Świstakes » 08 gru 2014, 06:54

A no przesiadł sie przesiadł :) No bede musial chyba rozebrac te zamki, przelutowac, poczyscic posprawdzac, tylko najgorsze jest to ze w zadnych drzwiach mi to nie dziala ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga