Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zamian oryginalnego Audi Multimedia na mp3

Car Audio
ODPOWIEDZ
rupeliusz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2014, 13:29
Lokalizacja: warszawa

Zamian oryginalnego Audi Multimedia na mp3

Post autor: rupeliusz » 17 kwie 2014, 13:45

Witam, jestem od 3 dni szczesliwym ;) posiadaczem A6 C6 z 2010 r. model 2011r.
O ile z zewnatrz wszystko super, ledy , chromy itd, to wersja wyposazenia wewnatrz uboga (brak navi, zwykla klima, brak komputera)
Wszystko moge przezyc ale odtwarzacz audio na jedna plyte bez zmieniarki, to troche słabo.

Jak moge uzyskac odtwarzanie mp3 z usb/hdd + jakby dalo rade zestaw glosnomowiacy po bluetooth (przycisk mam na kierownicy)
Wersja MMI mam : Software : B_EU_P0029_D1
jak wszedlem glebiej w czerwone menu to doczytalem : AU_MM3G_10070P
przeczytalem duzo wpisow, mam chyba wersje MMI 3g basic ale nie wiem HI czy LOW ?
mam tylko po 2 przyciski z lewej i prawej - z lewej car i setup - z prawej radio i cd

czy jak kupie Dension 500 lub cos innego? to wyciagam audio ze schowka i tam poprzez światłowód wystarczy ze podlacze? + oczywiscie odblokowanie menu serwisowego ?
Pozdrawiam, Jarek

rafal_m
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 743
Rejestracja: 12 lis 2012, 18:32
Imię: Robert
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Frankfurt
Kontakt:

Re: Zamian oryginalnego Audi Multimedia na mp3

Post autor: rafal_m » 17 kwie 2014, 23:43

rupeliusz pisze:Witam, jestem od 3 dni szczesliwym ;) posiadaczem A6 C6 z 2010 r. model 2011r.
O ile z zewnatrz wszystko super, ledy , chromy itd, to wersja wyposazenia wewnatrz uboga (brak navi, zwykla klima, brak komputera)
Wszystko moge przezyc ale odtwarzacz audio na jedna plyte bez zmieniarki, to troche słabo.

Jak moge uzyskac odtwarzanie mp3 z usb/hdd + jakby dalo rade zestaw glosnomowiacy po bluetooth (przycisk mam na kierownicy)
Wersja MMI mam : Software : B_EU_P0029_D1
jak wszedlem glebiej w czerwone menu to doczytalem : AU_MM3G_10070P
przeczytalem duzo wpisow, mam chyba wersje MMI 3g basic ale nie wiem HI czy LOW ?
mam tylko po 2 przyciski z lewej i prawej - z lewej car i setup - z prawej radio i cd

czy jak kupie Dension 500 lub cos innego? to wyciagam audio ze schowka i tam poprzez światłowód wystarczy ze podlacze? + oczywiscie odblokowanie menu serwisowego ?
http://www.dension.com/sites/default/fi ... 3_2014.pdf

rupeliusz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2014, 13:29
Lokalizacja: warszawa

Post autor: rupeliusz » 18 kwie 2014, 11:02

dzieki za info , czyli https://car-tronic.pl/gateway-mmi3-audi-p3525.html , hmm 1600 zl, nie mozna jakiegos innego tanszego rozwiazania?
Pozdrawiam, Jarek

gracyk75
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 164
Rejestracja: 03 wrz 2013, 22:36
Lokalizacja: Cedzyna

Post autor: gracyk75 » 21 kwie 2014, 10:53

Najlepszą opcją dla ciebie (i najtańszą) jest wymiana tego czytnika audi multimedia ze schowka na taki ze slotami na karty SD, nawigacją i BT. Szukaj czytnika 4E0 035 652 (lub 4E0 035 654 z wewnętrznym telefonem).
No i trzeba wymienić też panel na bogatszy.

Audi A7 Klub

Post autor: Audi A7 Klub » 21 kwie 2014, 13:37

gracyk75, Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Co mu da kupno samego odtwarzacza z sd? To nie będzie najtańsze rozwiązanie. A nawet sporo droższe niż dension. By zmienić na pełno wartościowe mmi 3g to kasa jaką trzeba dysponować to min 2500zł. Myślisz, że to klocki lego? Że jak czegoś Ci brakuje to dokupujesz tylko jeden element i śmiga? W skrócie :

- Wyświetlacz od 3G
- Ramka zegarów na wyświetlacz 3G
- Panel sterowania z 3G z joystickiem
- Gateway
- Czytanik DVD SD MP3
- Kable
- Tuner w bagażnik
- Antene do NAVI
- Wzmacniacz
...

+ oczywiście na większość podzespołów jest założona blokada CP, więc bez ASO nie podłączy tego wszystkiego.


Czy to Twoim zdaniem taniej wyjdzie niż dension? - nie sądzę

[ Dodano: 2014-04-21, 13:37 ]
rupeliusz, Posiadasz najsłabszą konfigurację jaka była chyba możliwa MMI 3G basic low. Także do tego podłączysz tylko jakieś źródło z densiona 500 lub czegoś innego z aftermarketu.


popatrz tutaj :

http://vnsmedia.shoper.pl/

gracyk75
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 164
Rejestracja: 03 wrz 2013, 22:36
Lokalizacja: Cedzyna

Post autor: gracyk75 » 21 kwie 2014, 20:42

KL4K50N pisze:gracyk75, Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Co mu da kupno samego odtwarzacza z sd? To nie będzie najtańsze rozwiązanie. A nawet sporo droższe niż dension. By zmienić na pełno wartościowe mmi 3g to kasa jaką trzeba dysponować to min 2500zł. Myślisz, że to klocki lego? Że jak czegoś Ci brakuje to dokupujesz tylko jeden element i śmiga? W skrócie :

- Wyświetlacz od 3G
- Ramka zegarów na wyświetlacz 3G
- Panel sterowania z 3G z joystickiem
- Gateway
- Czytanik DVD SD MP3
- Kable
- Tuner w bagażnik
- Antene do NAVI
- Wzmacniacz
...

+ oczywiście na większość podzespołów jest założona blokada CP, więc bez ASO nie podłączy tego wszystkiego.


Czy to Twoim zdaniem taniej wyjdzie niż dension? - nie sądzę

[ Dodano: 2014-04-21, 13:37 ]
rupeliusz, Posiadasz najsłabszą konfigurację jaka była chyba możliwa MMI 3G basic low. Także do tego podłączysz tylko jakieś źródło z densiona 500 lub czegoś innego z aftermarketu.


popatrz tutaj :

http://vnsmedia.shoper.pl/
Panie mondraliński, słyszałeś o MMI 3G Basic lub LOW jak kto woli???
Jak myślisz, co kolega ma obecnie w aucie???
Czy nie ma radia od 3G, czy nie ma gateway'a, czy nie ma LCD od 3G z ramką?

Nie masz bladego pojęcia, a próbujesz być mądrzejszy od telewizora.

Powtarzam jeszcze raz, wymiana jednostki i panela załatwia całą sprawę najtańszym kosztem. Nadal będziesz miał w aucie MMI 3G Basic, ale z nawigacją, bluetooth'em, czytnikiem kart SD.

Antena za 30 PLN umieszczona pod deską też wystarczy do nawigacji.

rupeliusz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2014, 13:29
Lokalizacja: warszawa

Post autor: rupeliusz » 24 kwie 2014, 20:34

Dzieki za opinie, podpowiedzi, spec od Nawigacji wymienil mi na audi multimedia ze slotami SD, przy okazji odblokowal zielone menu, ustawil bluetootha, panelu nie wymieniam, mam pelna obsluge , okazalo sie tylko ze brakuje mikrofonu, bo telefon jest sparowany, wybiera numery, ale jak dzwonie do kogos to mnie nie slyszy, ja go slysze, dziwna sprawa, za calosc zaplacilem 1000 zl ale nie ma zadnych dodatkowych kabelkow, sterowanie wszystko mam na oryginalnym mmi 3g, wiec w tej cenie zainstaluje mi mikrofon w podsufitce to mam to o co mi chodzilo, bo navi chyba najlepsza jest jednak automapa z aktualizacjami fotoradarow :) dzieki jeszcze raz za opinie, pozdrawiam
Pozdrawiam, Jarek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga